ELDON AUSTRIA GMBH - HOFDPCP081606GE Morsettiera 80x160x56
ELDON AUSTRIA GMBH
copiacopia
Codice prodotto
HOFDPCP081606GE
Cod. produttore
DPCP081606GE
Altezza:
80 mm
Larghezza:
160 mm
Profondità:
56 mm
Senza
The polycarbonate terminal box range, DPCP is well suited for indoor and outdoor environments. This Small Polycarbonate Terminal Box, DPCP, DPCP081606GE item measures 80x160x56mm has a material of Polycarbonate color Light Gray, finish Smooth.