ELDON AUSTRIA GMBH - HOFDPCP081609GE Morsettiera 80x160x86
ELDON AUSTRIA GMBH
copiacopia
Codice prodotto
HOFDPCP081609GE
Cod. produttore
DPCP081609GE
Altezza:
80 mm
Larghezza:
160 mm
Profondità:
86 mm
Senza
The polycarbonate terminal box range, DPCP is well suited for indoor and outdoor environments. This Small Polycarbonate Terminal Box, DPCP, DPCP081609GE item measures 80x160x86mm has a material of Polycarbonate color Light Gray, finish Smooth.