ELDON AUSTRIA GMBH - HOFDPCP121206GE Morsettiera 120x122x56
ELDON AUSTRIA GMBH
copiacopia
Codice prodotto
HOFDPCP121206GE
Cod. produttore
DPCP121206GE
Altezza:
120 mm
Larghezza:
122 mm
Profondità:
56 mm
Senza
The polycarbonate terminal box range, DPCP is well suited for indoor and outdoor environments. This Small Polycarbonate Terminal Box, DPCP, DPCP121206GE item measures 120x122x56mm has a material of Polycarbonate color Light Gray, finish Smooth.