ELDON AUSTRIA GMBH - HOFDPCP121209GE Morsettiera 120x122x86
ELDON AUSTRIA GMBH
copiacopia
Codice prodotto
HOFDPCP121209GE
Cod. produttore
DPCP121209GE
Altezza:
120 mm
Larghezza:
122 mm
Profondità:
86 mm
Senza
The polycarbonate terminal box range, DPCP is well suited for indoor and outdoor environments. This Small Polycarbonate Terminal Box, DPCP, DPCP121209GE item measures 120x122x86mm has a material of Polycarbonate color Light Gray, finish Smooth.