ELDON AUSTRIA GMBH - HOFDPCP121609GE Morsettiera 120x160x91
ELDON AUSTRIA GMBH
copiacopia
Codice prodotto
HOFDPCP121609GE
Cod. produttore
DPCP121609GE
Altezza:
120 mm
Larghezza:
160 mm
Profondità:
91 mm
Senza
The polycarbonate terminal box range, DPCP is well suited for indoor and outdoor environments. This Small Polycarbonate Terminal Box, DPCP, DPCP121609GE item measures 120x160x91mm has a material of Polycarbonate color Light Gray, finish Smooth.