ELDON AUSTRIA GMBH - HOFDPCP122009GE Morsettiera 120x200x86
ELDON AUSTRIA GMBH
copiacopia
Codice prodotto
HOFDPCP122009GE
Cod. produttore
DPCP122009GE
Altezza:
120 mm
Larghezza:
200 mm
Profondità:
86 mm
Senza
The polycarbonate terminal box range, DPCP is well suited for indoor and outdoor environments. This Small Polycarbonate Terminal Box, DPCP, DPCP122009GE item measures 120x200x86mm has a material of Polycarbonate color Light Gray, finish Smooth.