ELDON AUSTRIA GMBH - HOFDPCP152008GE Morsettiera 150x200x76
ELDON AUSTRIA GMBH
copiacopia
Codice prodotto
HOFDPCP152008GE
Cod. produttore
DPCP152008GE
Altezza:
150 mm
Larghezza:
200 mm
Profondità:
76 mm
Senza
The polycarbonate terminal box range, DPCP is well suited for indoor and outdoor environments. This Small Polycarbonate Terminal Box, DPCP, DPCP152008GE item measures 150x200x76mm has a material of Polycarbonate color Light Gray, finish Smooth.