ELDON AUSTRIA GMBH - HOFDPCP162409GE Morsettiera 160x240x91
ELDON AUSTRIA GMBH
copiacopia
Codice prodotto
HOFDPCP162409GE
Cod. produttore
DPCP162409GE
Altezza:
160 mm
Larghezza:
240 mm
Profondità:
91 mm
Senza
The polycarbonate terminal box range, DPCP is well suited for indoor and outdoor environments. This Small Polycarbonate Terminal Box, DPCP, DPCP162409GE item measures 160x240x91mm has a material of Polycarbonate color Light Gray, finish Smooth.