ELDON AUSTRIA GMBH - HOFDPCP233009GE Morsettiera 230x300x86
ELDON AUSTRIA GMBH
copiacopia
Codice prodotto
HOFDPCP233009GE
Cod. produttore
DPCP233009GE
Altezza:
230 mm
Larghezza:
300 mm
Profondità:
86 mm
Senza
The polycarbonate terminal box range, DPCP is well suited for indoor and outdoor environments. This Small Polycarbonate Terminal Box, DPCP, DPCP233009GE item measures 230x300x86mm has a material of Polycarbonate color Light Gray, finish Smooth.