ELDON AUSTRIA GMBH - HOFMGRP081606GE Morsettiera 75x160x55
ELDON AUSTRIA GMBH
copiacopia
Codice prodotto
HOFMGRP081606GE
Cod. produttore
MGRP081606GE
Altezza:
75 mm
Larghezza:
160 mm
Profondità:
55 mm
Senza
The terminal box is well suited for indoors and outdoors thanks to its high corrosion resistance and UV resistant. This Polyester Terminal Box, MGRP, MGRP081606GE item measures 75x160x55mm has a material of Polyester color Squirrel Gray, finish Smooth.