ELDON AUSTRIA GMBH - HOFMGRP081906GE Morsettiera 75x190x55
ELDON AUSTRIA GMBH
copiacopia
Codice prodotto
HOFMGRP081906GE
Cod. produttore
MGRP081906GE
Altezza:
75 mm
Larghezza:
190 mm
Profondità:
55 mm
Senza
The terminal box is well suited for indoors and outdoors thanks to its high corrosion resistance and UV resistant. This Polyester Terminal Box, MGRP, MGRP081906GE item measures 75x190x55mm has a material of Polyester color Squirrel Gray, finish Smooth.