ELDON AUSTRIA GMBH - HOFMGRP121209GE Morsettiera 120x122x90
ELDON AUSTRIA GMBH
copiacopia
Codice prodotto
HOFMGRP121209GE
Cod. produttore
MGRP121209GE
Altezza:
120 mm
Larghezza:
122 mm
Profondità:
90 mm
Senza
The terminal box is well suited for indoors and outdoors thanks to its high corrosion resistance and UV resistant. This Polyester Terminal Box, MGRP, MGRP121209GE item measures 75x122x90mm has a material of Polyester color Squirrel Gray, finish Smooth.