ELDON AUSTRIA GMBH - HOFOPCP204006EE Telaio prolunga 200x400x55
ELDON AUSTRIA GMBH
copiacopia
Accedi per visualizzare prezzi e disponibilità
Caratteristiche principali
  • Larghezza - 400 mm
  • Altezza - 200 mm
  • Profondità - 55 mm
Codice prodotto
HOFOPCP204006EE
Cod. produttore
OPCP204006EE
Larghezza:
400 mm
Altezza:
200 mm
Profondità:
55 mm
The frame will allow for components that do not fit within the standard depth of the terminal box to be mounted. This Polycarbonate Extension Frame, OPCP-EE, OPCP204006EE item measures 200x400x55mm has a material of Polycarbonate color Light Gray, finishSmooth.