ELDON AUSTRIA GMBH - HOFOPCP304006EE Telaio prolunga 300x400x55
ELDON AUSTRIA GMBH
copiacopia
Accedi per visualizzare prezzi e disponibilità
Caratteristiche principali
  • Larghezza - 400 mm
  • Altezza - 300 mm
  • Profondità - 55 mm
Codice prodotto
HOFOPCP304006EE
Cod. produttore
OPCP304006EE
Larghezza:
400 mm
Altezza:
300 mm
Profondità:
55 mm
The frame will allow for components that do not fit within the standard depth of the terminal box to be mounted. This Polycarbonate Extension Frame, OPCP-EE, OPCP304006EE item measures 300x400x55mm has a material of Polycarbonate color Light Gray, finishSmooth.