ELDON AUSTRIA GMBH - HOFPBW181607-316 Coperchio pulsante
ELDON AUSTRIA GMBH
copiacopia
Accedi per visualizzare prezzi e disponibilità
Caratteristiche principali
  • Larghezza - 160 mm
  • Altezza - 180 mm
  • Profondità - 70 mm
Codice prodotto
HOFPBW181607-316
Cod. produttore
PBW181607-316
Larghezza:
160 mm
Altezza:
180 mm
Profondità:
70 mm
The stainless steel 316L push button cover provides protection for push button switches. This Push Button Cover, PBW, PBW181607-316 item measures 180x160x70mm has a material of Stainless Steel 316 color Unpainted, finish Brushed.